Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

2 lutego 2015 r.

Nowa ramówka Kino Polska Muzyka

Telewizja muzyczna Kino Polska Muzyka wprowadza zmiany w ramówce – od 1. lutego na antenie pojawiło się nowe pasmo muzyczne Największe polskie przeboje.

Nowa ramówka Kino Polska Muzyka

Od 1 lutego stacja Kino Polska Muzyka wprowadziła zmiany w ramówce. W godzinach 14-17 od poniedziałku do piątku, będzie emitowane nowe pasmo muzyczne – Największe polskie przeboje, na które składać się będą polskie topowe piosenki. Zmiany dotknęły również programu Młoda Polska top 12, który zmienił nazwę na Polski top tygodnia – będą w nim prezentowane aktualne hity polskiego rynku muzycznego.

Zmiany te są efektem pracy nowego kierownictwa stacji. W październiku 2014 roku Rafał Freyer, objął stanowisko dyrektora programowego Kino Polska Muzyka i zapowiadał modyfikację ramówki - Chcę wprowadzić wiele drobnych zmian, aby kanał lepiej „płynął”, czyli miał dobry „flow”. Nasza ramówka będzie bardziej klarowna, z większą liczbą regularnych tematycznych pasm od poniedziałku do piątku – tak po objęciu stanowiska mówił Freyer.

Kino Polska Muzyka to kanał muzyczny serwujący tylko polską muzykę, a także koncerty, materiały archiwalne oraz muzyczne filmy dokumentalne.

Według zestawienia Nielsen Audience Measurement, średni udział w rynku stacji Kino Polska Muzyka w 2014 roku, wyniósł w 2014 roku 0,07% i dało to stacji siódme miejsce w zestawieniu najchętniej oglądanych kanałów muzycznych w Polsce.

źródło: wirtualnemedia.pl, satkurier.pl

ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap