Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

18 listopada 2015 r.

Targi Muzyczne Co Jest Grane

Między 27 a 29 listopada w Pałacu Kultury w Warszawie po raz kolejny odbędą się Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane. Podobnie jak w ubiegłych latach Związek Producentów Audi Video został partnerem merytorycznym wydarzenia.

Targi Muzyczne Co Jest Grane

Między 27 a 29 listopada w Pałacu Kultury w Warszawie po raz kolejny odbędą się Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane. Podobnie jak w ubiegłych latach Związek Producentów Audi Video został partnerem merytorycznym wydarzenia.

Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane odbywają się w tym roku po raz piąty. Weekend między 27 a 29 listopada obfitować będzie w wiele atrakcji muzycznych. Podczas targów wystąpią między innymi Organek, Rysy, Rita Pax, a także Kayah, Urszula Dudziak i wiele innych. Oprócz koncertów w programie znajdzie się także obszerna część konferencyjna. Goście targów będą mogli wziąć udział w warsztatach, prezentacjach oraz panelach dyskusyjnych, które przybliżą funkcjonowanie branży muzycznej.

Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza na dwa panele przygotowane przez ZPAV:

W sobotę o 13.00 obędzie się panel „ZPAV zaprasza: Pop, rock czy alternatywna - jaka jest przyszłość polskiego rynku muzycznego” – polski rynek muzyczny wyraźnie wchodzi w nową fazę - pojawiają się nowe gwiazdy i nowi widzowie. Czego od tych pierwszych oczekują ci ostatni? W jakim kierunku pójdzie polska muzyka? Jaki gatunek będzie dominował na rodzimej scenie w najbliższym czasie? O przyszłości polskiego rynku muzycznego dyskutować będą: Jacek Jagłowski, Piotr Kabaj, Andrzej Puczyński i Laura Strzałkowska, a dyskusję moderować będzie Piotr Metz.

W niedzielę o 15.30, zapraszamy na wspólny panel ZPAV i SAWP Świąteczna atmosfera i magia kolęd w centrach handlowych – kiedy tylko na dworze robi się zimnej, w głośnikach: tych radiowych i tych w różnych miejscach publicznych, zaczynają powoli rozbrzmiewać kolędy. Co nowego w tej specyficznej branży rynku muzycznego wydarzy się w tym roku? I dlaczego tak mocno działają na nas świąteczne piosnki. Magię świątecznych piosenek przybliżą nam: Bogusław Pluta – Dyrektor OZZ ZPAV, Patryk Wierniuk – Internet Media Services S.A. Aleksander Nowacki – lider zespołu Homo Homini, członek Zarządu SAWP w funkcji skarbnika oraz Marek Sierocki – dziennikarz muzyczny Teleexpressu.

Targi odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz Teatrze Studio w dniach 27-29 listopada 2015 roku. Więcej informacji i program na: www.targicojestgrane.pl / www.facebook.com/targicojestgrane

ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap