Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

14 czerwca 2016 r.

Warner / Chappell Music przedłużyło umowę z Times Music

Warner / Chappell Music przedłużyło umowę licencyjną z Times Music – jedną z najważniejszych indyjskich wytwórni muzycznych. Porozumienie ma przyczynić się do zwiększenia wpływów w Azji Południowej.

Warner / Chappell Music przedłużyło umowę z Times Music

Na podstawie nowej umowy Times Music będzie po raz pierwszy w historii reprezentować katalog Warnera w Bangladeszu, Nepalu, Pakistanie oraz Sri Lance. Porozumienie zakłada także odnowienie współpracy na indyjskim rynku muzycznym. Times Music będzie zarządzał prawami należącymi do Warner / Chappell Music w Azji Południowej oraz zawierał umowy z tamtejszymi artystami.

Rozwój naszego partnerstwa pozwoli nam na wkroczenie na nowe i tętniące życiem rynki, które posiadają niesamowity potencjał wzrostu. Czekamy z niecierpliwością na dalszą ekspansję w Południowej Azji – stwierdził Mandar Thakur z Times Music, po czym dodał:

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy przyczynić się do sukcesu naszej firmy poprzez reprezentowanie niesamowitych indyjskich artystów na pozostałych rynkach w tym regionie.

Times Music będzie reprezentować katalog m.in. takich artystów jak: Barry Gibb, Beyoncé, Bruno Mars, Eric Clapton, Green Day, Jay Z, Kendrick Lamar, Led Zeppelin, Madonna, Muse, Red Hot Chili Peppers i wielu innych.

Źródło: musicbusinessworldwide.com

ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap