Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

18 października 2016 r.

Amazon uruchomił serwis streamingowy

Amazon uruchomił nowy serwis streamingowy – Music Unlimited. Platforma jest dostępna w trzech wersjach cenowych. Usługa będzie na razie dostępna wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych.

Amazon uruchomił serwis streamingowy

Amazon Music Unlimited oferuje szeroki katalog utworów, których będzie można słuchać na komputerach oraz urządzeniach przenośnych. Opłata za podstawową wersję usługi będzie wynosić 9,99 dolara miesięcznie. Dostępna będzie także specjalna opcja przygotowana dla użytkowników programu Prime – platformy stworzonej przez Amazon. Osoby te zapłacą za Amazon Music Unlimited 7,99 dolara miesięcznie lub 79 dolarów za rok.

Amazon Music Unlimited, z możliwością subskrypcji za 7,99 dolara miesięcznie lub 79 dolarów rocznie, wnosi dużą wartość dla milionów ludzi korzystających dotychczas z usługi Prime. Użytkownicy pokochają także naszą nową aplikację dostępną na systemy operacyjne iOS, Android oraz na komputery – stwierdził Jeff Bezos, prezes Amazon.

Amazon Music Unlimited jest dostępny na razie w wyłącznie w USA. Do końca roku ma pojawić się w Wielkiej Brytanii, Austrii oraz Niemczech. W planach jest także rozszerzenie działalności na cały świat, jednak do tej pory nie podano w tej sprawie żadnych szczegółów.

Źródło: musicbusinessworldwide.com, wirtualnemedia.pl

ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap