Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

16 marca 2018 r.

Złote Blachy 2017 - rozdane!

Koalicja Antypiracka przyznała wyróżnienia przedstawicielom jednostek Policji, które w 2017 roku szczególnie wyróżniły się skuteczną walką z piractwem muzycznym, telewizyjnym i komputerowym. W najnowszej, edycji uhonorowano Wydział dw. z Cyberprzestępczością KWP w Łodzi, Wydział dw. z Cyberprzestępczością oraz Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP w Lublinie, a także Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KPP w Bełchatowie. Nagroda Specjalna została przyznana Szkole Policji w Pile.

Złote Blachy 2017 - rozdane!

„Złote Blachy” - to honorowe nagrody Koalicji Antypirackiej, przyznawane corocznie (od 1998 roku) jednostkom Policji w uznaniu ich zasług w zwalczaniu kradzieży dóbr własności intelektualnej i obronie praw autorskich. Koalicję Antypiracką tworzą trzy organizacje: Związek Producentów Audio Video (ZPAV), Stowarzyszenie Sygnał i organizacja BSA | The Software Alliance.

Uroczystość wręczenia „Złotych Blach 2017” odbyła się 15 marca w siedzibie Komendy Głównej Policji w Warszawie. Poprowadził ją mec. Marek Staszewski – pełnomocnik Związku Producentów Audio Video (ZPAV) w towarzystwie Andrzeja Puczyńskiego – przewodniczącego zarządu Związku Producentów Audio Video (ZPAV), a także Anny Słobody i Jarosława Mojsiejuka – członków zarządu Stowarzyszenia Sygnał, oraz Bartłomieja Wituckiego, reprezentującego BSA w Polsce. Gościem Specjalnym 18-tej edycji Złotych Blach był Komendant Główny Policji, Nadinspektor dr Jarosław Szymczyk, a Gościem Specjalnym reprezentującym środowisko twórców był Michał Milowicz, aktor, piosenkarz, producent i scenarzysta filmowy.

ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap