Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

27 marca 2019 r.

ZPAV na Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2019

ZPAV kolejny raz wspiera festiwal młodych artystów – Enea Spring Break Showcase Festival & Conference, który obędzie się w dniach 25-27 kwietnia w Poznaniu. Jako oficjalny partner części konferencyjnej zapraszamy zwłaszcza na panele z udziałem przedstawicieli ZPAV, a także showcase „My Name is New!”.

ZPAV na Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2019

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference – to pionierski projekt na polskim rynku – wydarzenie, w ramach którego koncerty młodych obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i panelami dla uczestników. Trwająca trzy dni impreza służy prezentacji młodych zespołów zarówno publiczności, jak i wpływowym osobom ze środowiska muzycznego.

ZPAV po raz kolejny został oficjalnym partnerem części konferencyjnej festiwalu, partnerując wybranym panelom dyskusyjnym.

W sobotę 27 kwietnia w Kinie Pałacowym Centrum Kultury Zamek pod patronatem ZPAV odbędą się: o godz. 10:00 warsztaty: „Czy artyście potrzebny jest prawnik?” – rozgryzamy umowy na rynku muzycznym; opowiemy, jak czytać zapisy i na co zwracać uwagę; jakie są konsekwencje poszczególnych zapisów i czego bronić w negocjacjach, a także kiedy szukać pomocy u prawnika; o godz. 11.00 panel „Kuźnia Hitów – od publishingu po songwriting camp” – codziennie na świecie powstają setki dobrych piosenek – postaramy się odpowiedzieć na pytania: jak sprawić, żeby skomponowany utwór został wykonany przez właściwego artystę; czy praca kolektywna podczas songwriting camps może w tym pomóc; jak ocenić, czy utwór ma szansę zostać hitem; jaka jest rola publishera w procesie twórczym i promocji utworu?

ZPAV patronuje także showcasowi projektu „My Name is New!”, podczas którego zaprezentuje się pięciu wyjątkowych artystów: 26 kwietnia na Perła Export Stage (Scena na Piętrze) wystąpią między innymi: Bleeding Moses, Bloo Crane, Eyelids, Hyper Son oraz Jagoda Kret. Początek o godz. 19:00.

Serdecznie zapraszamy!


Więcej o Enea Spring Break Showcase Festival & Conference

ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap