Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

4 czerwca 2019 r.

Go Ahead kupiona przez Live Nation

Live Nation Entertainment ogłosiło nabycie polskiego promotora koncertów – agencję Go Ahead.

Go Ahead kupiona przez Live Nation

Go Ahead sprowadzało dla polskiej publiczności takie międzynarodowe gwiazdy jak: Wolf Alice, Khalid, Twenty One Pilots, Years & Years, George Ezra, Florence + the Machine i Tom Odell. Jest także współorganizatorem festiwalu Spring Break – corocznej trzydniowej imprezy showcasowej i konferencji, która ma na celu promocję polskich artystów.

Z radością witamy Łukasza i jego zespół w Live Nation. Go Ahead sprowadziło do Polski wielu międzynarodowych artystów na przestrzeni lat i jesteśmy przekonani, ile możemy razem osiągnąć w tej nowej dla nas erze – powiedział Steven Todd, Managing Director Live Nation Central & Eastern Europe.

Od kilku lat cieszymy się wieloma sukcesami. Jestem szczególnie dumny ze Spring Breaka, który stał się prawdziwą szansą zaistnienia dla lokalnych artystów i kluczową datą w muzycznym kalendarzu wydarzeń w Polsce. Cieszymy się, że będziemy częścią Live Nation i mamy nadzieję, że połączenie naszego zespołu z infrastrukturą Live Nation zapewni polskiej publiczności rozrywkę na długie lata – powiedział Łukasz Minta, współzałożyciel Go Ahead.

Go Ahead zostało założone w 2005 roku przez Łukasza Mintę i Andrzeja Jegliczkę. Swoją siedzibę ma w Poznaniu, gdzie Live Nation Polska otworzy teraz biuro regionalne. Główne biuro Live Nation Polska pozostanie w Warszawie.Źródło: materiały prasowe.

ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap