Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

9 września 2019 r.

Apple Music debiutuje w przeglądarkach

Dostęp do Apple Music stał się znacznie łatwiejszy. Firma zdecydowała się na udostępnienie swojej usługi w ramach przeglądarek internetowych. Obecnie dostępna jest testowa wersja beta.

Apple Music debiutuje w przeglądarkach

Apple Music wreszcie dogania swoją konkurencję. Aplikacja od 7 września dostępna jest poprzez witryny WWW i można ją uruchomić w przeglądarce na dowolnym urządzeniu z dowolnym systemem operacyjnym.

Użytkownicy, którzy posiadają Apple Music, mogą bez problemu zalogować się do usługi i korzystać ze swoich spersonalizowanych treści. Dla nowych użytkowników Apple przygotowało próbną wersję, która jest darmowa, wymaga jednak rejestracji w Apple Music na Androidzie, iOS lub Macu. Aktualnie rejestracja nie jest dostępna w wersji przeglądarkowej, ale jak podaje serwis dailyweb.pl, firma zapewnia, że pojawi się ona w niedalekiej przyszłości.

Testy wersji beta mają potrwać kilka tygodni, podczas których Apple zbierze uwagi i sugestie od użytkowników. Do testów może dołączyć każdy zainteresowany – wystarczy wejść na stronę beta.music.apple.com i zalogować się na koncie Apple.Źródło: dailyweb.pl

ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap