Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

1 lutego 2019 r.

„Piątki z nową muzyką” – nowa edycja spotkań

Ruszyła kolejna edycja spotkań ZPAV „Piątki z nową muzyką”. Serdecznie zapraszam do przesyłania zgłoszeń do edycji 2019.

„Piątki z nową muzyką” – nowa edycja spotkań

Spotkania ZPAV „Piątki z nową muzyką” – to inicjatywa mająca na celu promocję nowej muzyki wydawanej na polskim rynku przez członków Związku Producentów Audio Video. W ramach projektu ZPAV organizuje kameralne spotkania skierowane do dziennikarzy i branży muzycznej, na których członkowie zrzeszeni w związku mogą zaprezentować przedpremierowo lub premierowo wydawany przez siebie materiał. Materiał prezentowany jest w formie odsłuchu na sprzęcie hi-fi lub minikoncertu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie bardzo proszę o przesłanie informacji o planowanych w bieżącym roku premierach na adres: piatkiznowamuzka@zpav.pl.

„Piątki z nową muzyką” – to projekt światowej branży muzycznej, którego celem było wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Od 10 lipca 2015 roku na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym czasie, tj. w piątki o godzinie 00:01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap