Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

29 listopada 2019 r.

Spotify wprowadza samodzielną aplikację Spotify Kids

Nowa aplikacja przeznaczona jest dla dzieci od 3. roku życia. Umożliwia młodym słuchaczom słuchanie plików audio z ich własnego konta, filtrując treści i pokazując listy odtwarzania opracowane specjalnie dla dzieci.

Spotify wprowadza samodzielną aplikację Spotify Kids

Spotify Kids testowana jest właśnie w Irlandii i zostanie wkrótce rozszerzona na wszystkie rynki na całym świecie, które posiadają ofertę Premium Family.

W ramach aplikacji opracowywane zostaną specjalne playlisty zawierające różnorodną treść, w tym muzykę z filmów i programów TV, popularne przeboje, Spotify Originals i wiele więcej. Materiały będą dostępne w wersji dla dzieci młodszych i starszych.

Jak opisuje Spotify, nowa aplikacja to zestaw list do odtwarzania, z których każda została przygotowana przez redaktora z szerokim doświadczeniem w treściach dziecięcych i rodzinnych. Produkt został opracowany, aby chronić prywatność dzieci i zapewnić rodzicom spokój pod kątem nadzoru rodzicielskiego.

Spotify Kids stanowi część Premium Family, dlatego aplikacja nie zawiera żadnych reklam. Z czasem firma planuje rozbudowę aplikacji.Źródło: www.musicbusinessworldwide.com

ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap