Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

9 listopada 2022 r.

Nominacje do MTV EMA 2022

Tegoroczna już 29. gala MTV Europe Music Awards odbędzie się w Düsseldorf PSD Bank Dome. Już 13 listopada na kanałach MTV w ponad 170 krajach na całym świecie, również na MTV Polska. Nominacje do najważniejszych nagród muzycznych w Europie są już znane i dowiemy się kto zostanie zwycięzcą MTV EMA 2022 w poszczególnych kategoriach.

Nominacje do MTV EMA 2022

Najwięcej, bo aż siedem nominacji do MTV EMA zdobył Harry Styles m.in dla najlepszego artysty i najlepszej piosenki. To nie jedyny artysta z dużymi szansami na zgarnięcie statuetki. Tuż za nim z sześcioma nominacjami znajduję się Taylor Swift, która ma szansę na nagrodę dla najlepszej artystki, ale również w nowopowstałej kategorii jaką jest najlepszy teledysk długometrażowy.

To już szósty raz, kiedy Niemcy są gospodarzem gali. Przed niemiecką publicznością wystąpią największe światowe gwiazdy muzyki. Na scenie nie zabraknie silnej reprezentacji z Polski! W zeszłym roku w Budapeszcie tytuł najlepszego polskiego artysty zgarnęła Daria Zawiałow. W tym roku o nagrodę w kategorii Best Polish Act zawalczą:

   NAJLEPSZA PIOSENKA NAJLEPSZY TELEDYSK NAJLEPSZY ARTYSTA / NAJLEPSZA ARTYSTKA NAJLEPSZY WYSTĘP NA ŻYWO NAJLEPSZY DEBIUT  

Pełna lista nominowanych dostępna jest tutaj.

   
Źródło: https://www.mtvema.com/pl-pl
ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap