Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

25 maja 2024 r.

„Must Be the Music” powraca na antenę Polsatu

„Must Be the Music” powraca na antenę Polsatu

Po ośmiu latach przerwy na antenę telewizji Polsat wraca muzyczny show Must Be the Music. Tylko muzyka. Powrót programu potwierdził podczas Polsat Hit Festiwalu 2024 dyrektor programowy stacji Edward Miszczak.

Oparty na brytyjskim formacie program Must Be the Music. Tylko muzyka emitowany był na antenie Polsatu od 2011 do 2016 roku. Talent show doczekał się w sumie jedenastu edycji. Dzięki programowi karierę rozwinęli między innymi takie zespoły jak Enej czy LemON.

Program odróżniał się od konkurencyjnych show przede wszystkim tym, że brali w nim udział nie tylko wokaliści, ale też zespoły czy instrumentaliści, którzy mogli zaprezentować swój autorski repertuar.

W jury programu zasiadali m.in. Elżbieta Zapendowska, Olga „Kora” Jackowska, Adam Sztaba i Tymon Tymański. Wszystkie sezony programu prowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, premierowe odcinki talent show śledziło średnio 2 mln osób. Przełożyło się to na 12,66 proc. udziału w rynku w grupie all oraz 12,60 proc. w grupie 16-49.

Nowe odcinki programu telewizja Polsat wyemituje najprawdopodobniej w wiosennej ramówce 2025 roku.Źródło: wirtualnemedia.pl

ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap