Tu jesteś:
Aktualności

ZPAV :: Dla firm muzycznych - Aktualności

22 marca 2021 r.

Ruszyło internetowe radio RMF24.pl

W poniedziałek 22 marca wystartowało radio informacyjne RMF24.pl. Stacja będzie nadawała przez całą dobę. Jej ramówkę wypełnią serwisy informacyjne, publicystyka i reportaże oraz muzyka popowo-rockowa.

Ruszyło internetowe radio RMF24.pl

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, ramówkę radia RMF24.pl przygotuje zespół Faktów RMF FM oraz portalu RMF24.pl. Naszym hasłem jest „Jeszcze więcej informacji!” i to będziemy oferować naszym słuchaczom. Dzień z Radiem RMF24.pl to idealny czas dla tych, którzy szukają jeszcze więcej bieżących wiadomości, jeszcze więcej ekonomii, jeszcze więcej sportu, jeszcze więcej kultury – mówi Marek Balawajder, dyrektor informacji RMF FM.

Radio RMF24.pl będzie nadawać całą dobę. Od 8.00 do 18.30, od poniedziałku do piątku przygotowywany będzie program na żywo, który poprowadzą dziennikarze RMF FM. Znajdą się w nim m.in. relacje reporterów, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, analizy ekspertów dotyczące bieżących wydarzeń, sondy uliczne i przeglądy prasy. Będą także emitowane Fakty RMF FM oraz rozmowy Roberta Mazurka (o 8.02) i Marcina Zaborskiego (o 18.02) – obie w pełnej wersji, dostępnej dotychczas jedynie w Internecie.

Od strony muzycznej stacja RMF24.pl proponuje gitarowy pop i pop-rock z domieszką klasyki rocka. – Na antenie Radia RMF24.pl usłyszeć będzie można największe przeboje ostatnich dekad XX i początku XXI wieku: od The Police, Perfectu, Phila Collinsa, Lady Pank czy Roxette, przez Red Hot Chili Peppers i Myslovitz, po Dawida Podsiadło i Imagine Dragons – mówi Adam Czerwiński, dyrektor muzyczny RMF FM.

Rozgłośnia dostępna jest poprzez strony rmf24.pl i rmfon.pl oraz aplikację mobilną.Źródło: wirtualnemedia.pl
ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk
Value gap